Anička Slováčková: Zápasit v kleci mne opravdu neuvidíte

Zpěvačka a moderátorka Anička Slováčková je téměř éterickou bytostí. Špeky a faldíky na ní neuvidíte a tak je celkem s podivem, že jsme ji zastihli, jak si to neomylně míří do, mezi dámami oblíbeného fitka, Red Fit. A protože zvědavost nám nedala, cože tam míní se svou postavou dělat, vnutili jsme se k ní coby doprovod. A děly se věci.

Kdepak činky, běžecké pásy či „mučící“ stoje a nástroje, z nichž se po několika lekcích vracíte s muskulaturou Arnolda Scwarzeneggera, ty jen přejela pohledem a nezanechaly na ní viditelné stopy zájmu, ale naopak s radostným úsměvem omrkla věci, které se poslední dobou staly neodmyslitelnou složkou jejích volných chvil.

„Aby bylo jasno, nechodím sem proto, aby udivovala svaly a na břiše si pěstovala pekáč buchet. Nemíním totiž perspektivně zápasit v kleci, ale chodím sem na Body Wraps SLIM, což je skvělý prostředek
k odvodnění a detoxikaci těla. A protože po něm následuje i odpočinek, psychická pohodička a dostanu čajíček, beru to jako velice příjemný relax,“ vysvětlila Anička a odebrala se spolu s šéfkou studia Zuzanou a wrapařkou Darinou do místnosti, kde mělo dílo začít.

Za asistence pracovitých rukou zmíněných dam se zpěvačka zakuklila do speciálních obvazů a pak ještě na sebe navlékla neprodyšnou apartní soupravu. A slušelo jí to. Ve zmíněném odění by jistě uspěla i na módní přehlídce. Kvůli tomu tu ovšem nebyla.

Po „naskočení“ do oblečků se projela na orbitreku, aby, jak prozradila, rozhýbala lymfatický systém a zahřála se a další, následný zdravotní proces pak nechala na samotném těle, aby si poradilo, odvodnilo se a vyplavilo toxiny.

„Semtam nějaký ten sval samozřejmě vítám, občas ženská potřebuje sílu, aby třeba odtáhla ten gauč a mohla tam vyluxovat. Když můj mužskej není doma, tak si prostě musím poradit sama. Takže ano, lehce svalovitěšlachovitá postava je fajn, ovšem nesmí se to přehánět, aby vám bicepsy netrhaly rukávy u trička,“ se smíchem doplnila Slováčková, která kromě návštěv zmíněného studia i ráda plave, chodí do sauny, leze po stěně a propadla i tenisu.

„To je fakt. Jako malá jsem tenis neměla ráda, ale poslední dobou si to občas rozdáme s tátou a přišla jsem mu na chuť. Je to fajn sport, člověk se při něm zapotí a navíc stráví i fajn čas s člověkem, kterého má rád. Zatím je pro mě ovšem neporazitelný, ale předpokládám, že tvrdým tréninkem zvládnu všechny jeho taje a táta bude ronit krokodýlí slzy a litovat, že mě k tomuhle sportu přivedl,“ dodala Anička Slováčková, kterou „pracovně“ v nejbližší době čeká turné s Milanem Peroutkou po šesti českých městech, 19. září bude mít premiéru její klip a 12. prosince v rámci Vánočního koncertu v Divadle Semafor se uskuteční premiéra druhého klipu Aničky Slováčkové.

Foto: Herminapress

 

Komentáře

komentárů