Andrea Verešová: Když jdu do sladkostí, tak s mírou

Spolu s manželem Danielem Volopichem dorazila modelka Andrea Verešová na slavnostní otevření nové kavárny Butterfly. Ne ovšem proto, aby otestovala kvanta sladkostí, které se zde nabízejí k čaji, vínu nebo kávě, ale aby omrkla, co že nového se dá vytvořit a nabídnout pří případném podvečerním dýchánku.

„Na sladkostech neujíždím, to opravdu ne, ale jsem také jenom člověk a občas zhřeším a myslím si, že pokud to člověk nepřehání, měl by tělu dopřát všechno. Tedy i semtam tu nějakou sladkost. A když čirou náhodou to trošku přeženu, tak si dám nějaký čas pauzu, zacvičím si a zasportuji. Třeba o minulém víkendu jsem se vrhla na úklid, mytí oken, úpravu zahrady a určitě jsem se tímhle v uvozovkách sportem zbavila víc kalorií, než kdybych běhala na páse,“ s úsměvem vysvětlila Andrea.

Ani zpěvák Marián Vojtko sladkosti nevyhledával. „Já jsem spíš na věci slané a hlavně omáčky. Jo, to kdyby v nabídce byla třeba svíčková, tak tu bych neignoroval. Ovšem není, takže jsem otestoval jednohubky, víno, toho tedy trošku víc, a za chvilku zamířím směr nádraží a jedu na Slovensko na koncert. Jelikož je cesta delší, to, co jsem okusil se v následném zhruba několikahodinovém půstu ve vlak hravě odbourá. Takže zavodnit, zavínit a tím pro dnešek tělesné požitky skončí,“ vysvětlil Vojtko, nechal se vyfotit coby motýl a jelikož byl s časem téměř na štíru, zrychleným krokem zamířil z útulné kavárny na vlakové nástupiště.

Kromě zmíněné dvojice si slavnostní otevírací akt nenechaly ujít ani další známé tváře. Mezi početnými hosty jsme zaregistrovali Hanku Mašlíkovou, Evu Decastelo, Agátu Prachařovou, Karolínu Mališovou, Anetu Bezděkovou a řadu dalších známých dam a pánů.

reklama

reklama