Andrea Růžičková o potomkovi mlží. Jak to tedy bude?

Tajemná jako hrad v Karpatech byla včera při příležitosti představení nové kolekce oblečení a šperků v showroomu Backyard herečka Andrea Růžičková. Neskrblila vůbec informacemi a postřehy o tom, zda ujíždí na atraktivní oblečení či módní ozdoby českých tvůrců, ale tajemstvím zahalila své těhotenství. Na dotaz, zda rodinka očekává k dvouletému Tobiášovi brášku nebo sestřičku odpověděla:

„Bude to především člověk. Víte, oni vám při prohlídkách něco řeknou, ale jaké bude mít miminko pohlaví přesně zjistíte, až se narodí. Proto nechci spekulovat. Na sto procent to není jisté, ale s padesátiprocentní jistotou vám mohu říci, že to bude holčička nebo kluk a určitě ne dvojčata nebo trojčata,“ se smíchem uvedla Andrea, kterou doprovázel manžel Mikuláš.

„Strašně moc se těšíme na druhé děťátko, a to pohlaví opravdu neřešíme. Já mám zvládnuté všechny domácí práce kolem Tobiáše, takže si některé nezbytnosti jako přebalování, koupání a podobné zopakuji a možná ještě víc zdokonalím,“ rovněž s úsměvem informoval manžel. Oba se pak vydali na obhlídku showroomu a několik minut věnovali i šperkům. Jak se Mikuláš svěřil, dva z těch nej, nej, tedy prsten a náušnice, se jim nad jiné líbily a než přešli k oblečení stihl prozradit, že už má konečně jasno o dárku či dárcích pro Andreu.

Omrknout, co momentálně ve světě módy frčí, přišly i dvě další herečky Michaela Maurerová a Jana Plodková. Zejména ta později jmenovaná hýřila v prodejně aktivitou.

„Já fandím českým návrhářům a módním tvůrcům a když jsem se dozvěděla, že tahle prodejna tu je a představuje se zde nová kolekce oblečení a šperků nemohla jsem chybět. Sice na šperky neujíždím, ale tady prý jsou třeba náušnice, které se nasadí jen na ucho a nemusíte si je pracně zavěšovat do ušních dírek a mít třeba s tím i problémy. Takže jasně, omrknu a doufám, že si nějaké odnesu,“ prozradila Jana Plodková a hned se pustila do testování třpytivých ozdůbek.