Andrea Kerestešová má jasno: Vztah bych nikdy nikomu nenarušila!

Jak říká, každá role je pro ni něčím novým a každou si užívá i prožívá. Skončí ale natáčení a ANDREA KERESTEŠOVÁ (31) se vrací do reality a je zase tou mladou dámou, která ví, co chce.

A to docela přesně. „Mám svůj žebříček hodnost a ten někdy může odpovídat postavě, kterou hraji, ale většinou to tak není. Jako herečka se ráda vžívám do nejrůznějších postav a charakterů, jako Andrea Kerestešová s rolemi mohu nebo nemusím souhlasit. V komedii Jak se zbavit nevěsty mohu třeba narušit vztah, v běžném životě bych to neudělala. Rodina je pro mě buňka, kde člověk najde zastání, kam se muže jít vybrečet, ale i spokojeně zasmát. Je to prostě to nejvíc, ale natáčení toho filmu jsem si užívala, sešla se skvělá společnost a bylo to velice příjemné. Snad je to i vidět,“ řekla na party po premiéře zmíněně komedie Andrea, kterou doprovázel její přítel Mikuláš.

Představitelka hlavní role, Lenka Vlasáková se do podobných filozofických debat nepouštěla. Role, kterou hrála se jí líbila a proto kývla na nabídku a po premiéře si navíc užívala i malou oslavu, kdy ke včerejším narozeninám dostala dort, stejně jako režisér filmu Tomáš Svoboda. Ten bude slavit ještě dnes.

V závěru filmu Jak se zbavit nevěsty proběhne dortová bitva, na večírku se i přes oba sladké pečené dárky nic podobného nekonalo. Místo boje si oslavenci a jejich přátelé raději vychutnali cukrářskou dobrotu, než aby se s ní trefovali do hostů akce.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama