Andrea Bezděková: Nejhorší Česká Miss v historii? Nos jak princezna Bosana a projev ukrajinského dělníka!

Tahle slečna se příliš nepovedla. Nemyslíme rodičům, tam je všechno v pořádku. ANDREA BEZDĚKOVÁ (21) však rozhodně nevypadá jako vítězka soutěže krásy. Už vůbec ne té nejprestižnější v zemi, tedy České Miss. I když, o té prestiži by se dalo dost spekulovat. Začíná být zhruba na stejné úrovni jako u hradního pána Miloše Zemana. 

Bývalá ředitelka České Miss Michaela Maláčová dobře věděla, proč se soutěže zbavuje. Česká Miss stagnovala v průměru a letošní ročník ji definitivně uvrhnul do ostudného až trapného podprůměru. Kdo jiný by ji měl reprezentovat, než vítězka? V případě Bezděkové bychom se ale spíš přimlouvali za to, aby rok vydržela zavřená v pronajatém bytě, na který má coby korunovaná královna nárok, a pak se tiše vytratila zpět ke svému roztleskávání. Tam může vynikat, parametry na dobrou roztleskávačku má, na Miss fakt ne!

Abychom jí nekřivdili, Andrea není ošklivá. Je to prostě tuctová dívka, kterých běhá po českých městech a vesnicích stovky, tisíce, možná i desetitisíce. Může mít dobré srdce, ale to je v tomto případě sakra málo. S tím se tedy vedení soutěže spokojí? S vítězkou, kterou do kapsy strčí tolik jiných holek, že by na to nestačily ani kalhoty rodinky obrů? Rozhodně můžeme říct, že rodačka z Náchoda je Miss s největším nosem v historii. Jan Kraus bledne závistí a princezna Bosana ze Tří veteránů má těžkou konkurenci. Navíc, pokud jste slyšeli nějaký rozhovor s vítězkou, není to pěkný poslech. Projev, který bychom čekali spíš od ne zcela dobře naší rodnou řečí hovořícího ukrajinského dělníka. Je tam snaha, ale kde to není dané, tam s tím nic neuděláte.

Andrea tvrdí, že za pár let se vidí jako manažerka nějaké modelingové agentury. Přejme jí to. Je možné, že má manažerské schopnosti a svůj tým bude vést od úspěchu k úspechu. Ale proboha, proč jste z ní dělali Českou Miss? Je to hodně smutný příběh, který svědčí o „kvalitě“ soutěže. Stále věříme, že její ředitelka Marcela Krplová měla jen špatné období a potřebovala se soustředit na jiné věci. Jinak to totiž omluvit nejde. Jestli to však tato dáma myslí vážně, je to na doktora Chocholouška. Vážně síla!

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama