Ach, to je lásky! Jágr se cucal se svojí kadeřnicí na festivalu ve Varech, ta hned dělala selfíčka!

Tohle musí být pravá láska, jinak to nevidíme! Jak jinak si vysvětlit, že JAROMÍR JÁGR (44) své kadeřnici z Teplic zatím odpustil všechny úlety? Začalo tím, že si Veronika Kopřivová dala bez jeho vědomí jejich společnou fotku na Facebook a tím „náhodou“ odhalila, že s ním chodí. Pokračovalo to provalením její minulosti. A teď už asi může všechno!

Je to prostě holka šikovná, jak jinak to nazvat? Omotala si ho kolem krku a miláček národa jí teď zobe z ruky. Chudinka, kdyby jen tušil, co všechno ho ještě čeká a co na ni praskne! No, nechme toho, nebudeme dnes zlí, i když bychom fakt mohli. Jardovi přejeme štěstí už jen proto, co dokázal na ledě. Útočník Panterů z Floridy se se svou drahou polovičkou objevil i na slavnostním zahájení filmového festivalu v Karlových Varech.

Nutno říct, že to oběma moc slušelo a na Veronice je znát, že si konečně může koupit vše, co chce. Krásná róba, že? A páreček se i v hledišti cukroval jako dvě zamilované hrdličky. Jak sladké! Mrkněte se, jak se chová zamilovaný Jarda Jágr a jak jeho drahá neopomine všechno fotit. Proč asi? Jen tak, samozřejmě…

Foto: Herminapress

reklama

reklama

Ach, to je lásky! Jágr se cucal se svojí kadeřnicí na festivalu ve Varech, ta hned dělala selfíčka!

reklama