5 nejčastějších důvodů, proč jsou muži nevěrní!

Pánové, co si budeme povídat. Většina z nás není zrovna vzorem věrnosti. Alespoň ve věku, kdy do vztahů příliš nezapojujeme rozum. Je těžké odolat, když kolem nás pobíhá tolik krásných sexy samiček. Jakých je tedy pět nejčastějších důvodů, proč je chlap nevěrný?

1. Nedostatek sexu ve vztahu
Když to stačí partnerce, tak to neznamená, že je spokojený i on. Tím spíš, když jsou spolu partneři delší čas a už to není to první okouzlení. Prostě spolu netráví v posteli tolik času, kolik by muž potřeboval. Jasně, nemusí to být jenom o nechuti, ale třeba i o nedostatku času a ne úplně sladěnému programu. A dámy, věty jako bolí mě hlava nebo jsem utahaná tomu fakt nepomáhají. Muž pak začne hledat někde jinde. Divíte se mu?

2. V posteli je nuda
Jedna poloha, pár minut a čau. Hm, to asi nebude to pravé ořechové. Když se u toho partnerka málem kouká na hodinky, je to k vzteku a člověk to ani nemůže bavit. Stereotyp nikoho nebere donekonečna. Přijde čas, kdy muž začne ono chybějící dobrodružství hledat jinde.

3. Dokonalá partnerka, špatná milenka
Skvělá kuchařka, perfektní společnice na pokec, ale…jako milenka stojí za starou bačkoru. Tím spíš, když má muž možnost porovnat se svojí ex, která byla v tomto ohledu totální dračice. No, a když to doma není ono, jde se hledat jinam.

4. Málo zkušeností
Když chlap nemá svoje „odžito“ a „odsexováno“, většinou je dříve či později nevěrný. Má pocit, že mu něco utíká a má potřebu se přesvědčit jinde, zda je to stejné, nebo jiné, než má doma. V tu chvíli je úplně jedno, zda mu to se stávající partnerkou funguje nebo ne.

5. Nechce dělat orální sex
Ano, je to pravda. I když se vám to může zdát jako malicherný důvod, bývá často důvodem k nevěře. Většina chlapů miluje, když jim to partnerka dělá pusou. A pokud to ta, kteoru mají doma, odmítá, hledají to jinde.

Foto: archiv

 

 

 

reklama

reklama