Vysmála se alergikům. Kateřino Kristelová, styď se!

Tak tohle skutečně přehnala a měla by se nad sebou zamyslet. Kateřina už opravdu nejspíše pod vším tím tlakem netuší co dělá, spíše a vlastně jestli žije nebo přežívá.

KATEŘINA KRISTELOVÁ (38) hledá cestu ven ze všech problémů, které společně s Tomášem Řepkou mají, ovšem spíše se chová tak, že padá do další a dalších. K tomu všemu se jí nedaří ani statusy na Instagramu, přitom právě ten je jejím posledním zdrojem financí. Jak o něj přijde, dostane se nejspíše na naprosto totální dno.

„Zdravím i všechny alergiky,“ okomentovala svoji fotku a přidala vysmátý smajlík. Pak sice dodala, že ví, co prožívají, ale tím to moc nezachránila. Nejspíše se pokoušela být vtipná, ale moc se jí to nepovedlo. O tom, co měla na sobě v rámci zveřejněného snímku ani nemluvě. Katastrofa.

Ono je to ale ve finále už jedno. Stejně jsou tak nějak její dny sečteny. V nejlepším případě skončí její ohař za mřížemi a ona bude
mít takovou ostudu, že bude ráda, že ještě někde sežene práci nebo si ji povolají na nějakou spolupráci. Holt ale, kdo chce kam, pomozme mu tam…

Komentáře

komentárů