Vlaďka Erbová: Kdo jí dodává sílu v nekonečném boji?

Její bývalý manžel na ní podává jedno trestní oznámení na druhým. Erbová ale zatím obrovskému tlaku odolává a má na své straně i většinu veřejnosti. Kdo jí ale pomáhá nejvíce?

VLAĎKA ERBOVÁ (36) a její souboj s Tomášem Řepkou a Kateřinou Kristelovou. To je kauza, která snad nikdy neskončí. Je ale pravdou, že na straně Erbové je většina veřejnosti, která není slepá a tuší, co je vlastně Kristelová zač a také jak si údajně omotala kolem svého prstu Řepku.

„Krásná žena, úroveň, ve které to teď držíte, Vladi, vám nesmírně sluší. Hlavně vydržte, ta žárlivost jí už brzy sežere,“ napadla jedna z komentujících Kristelovou. Na to ale zareagovala diplomaticky i samotná majitelka instagramového profilu, na kterém se vše odehrálo.

„Moc děkuji. Jsem díky bohu už sama za sebe. Mám mnoho úžasných lidí, kteří pomáhají a podávají mi sílu,“ napsala na svůj profil. Řepka nyní na Vlaďku podává jedno trestní oznámení za druhým. Údajně dokonce i takové, ve kterém tvrdí, že má zuby, i když jeho exmanželka říká opak. Jak tohle asi dopadne?

Komentáře

komentárů