Vendula Svobodová se přiznala. Smrdí i z fotky!

Dává si pořádně do těla, přitom už není nejmladší. Jenže, ono jí nic moc jiného nezbývá. Vendula si našla mladého frajera a tak jednoduše musí udržet jeho tempo. Co přiznala?

VENDULA SVOBODOVÁ (46) už je třetím rokem vdaná za výrazně mladšího frajera Josefa Pizingera. To jí samozřejmě mohou ženy závidět, protože to je pořádný fešák, ovšem Vendula se musí ohánět. Hlavně musí být neustále v TOP fyzické kondici, jinak by mohl její manžel poznat, že mu dosluhuje a to by celé jejich lásce určitě neprospělo.

„Co napsat. Smrdíme už i z fotky,“ přiznala Vendula, že na jednom z jejich dalších výletů asi moc hygienu nedodržovali. Na druhou stranu, láska dokáže překonat opravdu hodně a tak je asi oběma jedno, když tak nějak nevoní.

„Vendulo, vy jste bohyně, smekám před vaši vnitřní energií,“ vzkázala jedna z fanynek Svobodové na Instagramu. Ta je ale evidentně ráda, že je ráda. Přeci jen, už není nejmladší a i když si po boku svého chlapáka určitě užívá, už se bezesporu nemůže dočkat, až bude hezky doma v teple a v klidu rozvalená na gauči.

Komentáře

komentárů