Vašek Noid Bárta: Příští klip chci natočit tady!

Chlap mnoha profesí, mj. zpěvák, herec, filmař, scénárista, Vašek Noid Bárta má jasno. Svůj další písničkový videoklip chce natočit v trojské botanické zahradě. A nic ho prý od jeho úmyslu neodradí.

„Je to tak. Už jsme domluveni, teď zbývá doladit pár detailů. Tohle nádherné místo si o to doslova říká. Strašně moc se na to těším. Botanickou zahradu jsem si prošel a myslím si, že se sem bude hodit nějaká tak trochu romantická skladba. Ještě nemám úplně jasno, pro koho to bude, ale pár tipů mám a chtěl bych, aby v něm vystupovala zpěvačka, která je také taková jemná a něžná. Anebo, že bych zvolil pravý opak? Drsňačku? No uvidím, v každém případě tohle je místo, kterého by byla škoda nevyužít,“ prozradil na včerejší tiskové konferenci k zahájení oblíbené výstavy exotických motýlů ve zmíněné trojské botanické zahradě a přesněji ve skleníku Fata Morgana jeden z patronů oblíbené výstavy, Vašek Noid Bárta.

Se zmíněnými „okřídlenci“ se blíže neseznámil, jen na chvilku omrknul skleník a pak pádil za pracovními povinnostmi a ještě před nimi musel vyzvednout svoji dceru Terezku na baletní trénink.

„Ten videoklip bych točil mezi stromy a květinami. Motýli, ač jsou krásní, by mi moc nepomohli. Nemůžete se s nimi domluvit a asi těžko by poslechli moje pokyny. Takže se zaměřím spíše na krásu rostlinnou, než živočišnou,“ s úsměvem vysvětlil Vašek.

Foto: Herminapress


Komentáře

komentárů