Tohle potkat, zahazujeme peněženku a zdrháme! Jmenuje se to Amanda Lepore a je to fakt síla!

Jestli máte rádi nevšední věci a nebaví vás zapadat do normálu, tahle bytost by možná mohla být přesně podle vašich představ. Jmenuje se AMANDA LEPORE (48) a vypadá jako…vlastně těžko říct. Mimozemšťan, blázen, žena či muž? Sami posuďte, ale ať zvolíte cokoli, v každém případě se trefíte.

Pokud bychom ji potkali na cestě z nočního klubu na opuštěné cestě, nejspíš dobrovolně zahazujeme peněženku, sundaváme bundu a prcháme ze všech sil. Ono by to vlastně klidně mohlo být i ve dne. Prostě narazit na postavičku, která se narodila jako Armand, byste si nepřáli.

V jedenácti letech si uvědomil, že žije v cizím těle a chce se stát ženou. Lépe řečeno, že už je ženou, ale bohužel uvězněnou v mužské schránce. Přišel nespočet plastických operací a ejhle, zrodila se Amanda. Konečně se tedy našla a začala žít život podle svých představ.

A že nejsou zrovna přízemní. Amanda už stihla vydat vlastní řadu parfému, nazpívala několik hitů (Cotton Candy, My Hair Looks Fierce, My Pussy a další) a nesmazatelně pronikla do světového showbyznysu. Asi nikoho nepřekvapí, že její nej kámoškou je Pamela Anderson. Neodsuzujeme nikoho, kdo chce jít vlastní cestou. Ale čeho je moc, toho je příliš…

Foto: archiv

 

 

 

Komentáře

komentárů