Tohle je prostě TOP! Monika Bagárová a bílé šaty k sobě jdou

Snad neexistuje fotka, na které by to téhle kočce neslušelo. Má totiž talent vypadat dobře nejen kdykoliv, ale také kdekoliv a v čemkoliv. Takové vlastnosti moc celebrit nemá.

MONIKA BAGÁROVÁ (23) patří k nejkrásnějším a hlavně nejmilejším celebritám u nás. K tomu všemu má i atraktivní hlas a rozhodně tak nesbírá úspěchy ve své profesi pouze jen proto, jak vypadá. I když je pravdou, že díky svému mimořádně atraktivnímu vzhledu to má ve světě šoubyznysu daleko jednodušší.

Třeba její poslední fotka na Instagramu byla doslova magnetem pro mužské oči. Její luxusní postava se totiž natěsno nasoukala do bílých šatů a navíc byl všem k dispozici i pohled na její krásně vytvarované vnady. Na to, že Monika nedrží žádnou dietu je to opravdová paráda.

Podle očekávání měla její fotka na sociálních sítích jen a pouze pozitivní ohlasy. Líbí se nejen mužům, ale i ženám. Bohužel pro obě pohlaví je Monika šťastně zadaná. Se svým partnerem si hodně rozumí a vypadá to, že to bude na delší dobu. Takže se všichni asi můžeme její krásou pouze a jen kochat…

Komentáře

komentárů