Takhle chodí cvičit. Třešňičková ve sportovním

Je to pořád ta nejkrásnější youtuberka v našem prostředí, to nám nevezmete. Kristýna Třešňáková je prostě kusanec se vším všudy. Krásně sladit se navíc dokáže i do posilovny.

KRISTÝNA TŘEŠŇÁKOVÁ se dokázala v našich vodách výrazně prosadit jako youtuberka, ale také na svém Instagramu. Sice už není,co bývala, co se popularity týče, ale v rámci vzhledu je to pořád pořádná kočka. Mohou jí ostatní internetové hvězdy hanit jak chtějí, ale ona moc dobře ví, jak zaujmout.

Její postava je samozřejmě jako předurčena k tomu, aby se ukazovala světu. Už vůbec od té doby, kdy si nechala na své tělo nainstalovat silikonové implantáty. Ty jsou totiž na jejím těle asi to nejkrásnější, sice jsou možná větší, než by bylo záhodno, ale prsa zase na druhou stranu asi nikdy nebudou dost velká.

Každopádně, kdo bude vedle ní cvičit, tak bude mít velký problém s udržením koncentrace. Nesledovat celou dobu její sexy tělo a také úsměv je totiž skoro nemožné. Na druhou stranu to je ale pro muže extra motivace, aby se předvedli před takovou kráskou a třeba ji i nějakým způsobem zaujmuli.

Komentáře

komentárů