Štíbrová se topí v nostalgii. Tahle fotka ale stojí za to

Holt takhle vypadat bez cvičení a změny životosprávy bezesporu jen tak nebude. Nikol se ale rozpomněla na doby, kdy byla pořádně sexy. Co říkáte na její reinkarnovaný snímek?

NIKOL ŠTÍBROVÁ (31) je nyní matkou syna Matyáše, díky čemuž její moderátorský život trošku umírá. K tomu všemu ji těhotenství přidalo nějaká ta kila navíc a jelikož není zrovna velkou fanynkou cvičení tak je jasné, že je jen tak neshodí. Samozřejmě pořád vypadá lépe, než kdejaká čerstvá mamimka, ale jako dříve to už není.

“Abych trochu naředila ty fotky s prckem. Tady třeba ještě nemám poblitý rameno,” vtipně okomentovala snímek z minulosti, kde je pořádně sexy. Otázkou ale je, v jaké době byla šťastnější, jestli dříve, kdy byla sama, ale sexy nebo dnes, kdy není tak sexy, ale má rodinu.

Vše je otázkou priorit a pokud bude Nikol chtít, tak se zase brzy může dostat na svou konfekční velikost. Je ale rozdíl chtít a chtít a něco pro to udělat. V tomto případě by toho navíc nemuselo být tolik, protože Štíbrová vypadá stále skvěle a přitažlivě.

Komentáře

komentárů