Spíše sestry. Jitka Schneiderová porodila svůj klon

Chrání si své soukromí jako oko v hlavě, moc se na veřejnosti neukazuje a střídmá je i na sociálních sítích. Jitka nám ale alespoň ukázala jak krásnou má dceru.

JITKA SCHNEIDEROVÁ (45) si momentálně užívá mladšího partnera, ale také své krásné dcerky. Ta vypadá spíše jako její mladší sestra, každopádně je jejím dokonalým klonem a doufejme, že se dá také na herectví. Na takovouhle herečku bychom se totiž velmi rádi dívali, když už třeba Jitka hrát nebude.

Jenže se najdou i tací, kteří Schneiderové nepřejí ani nos mezi očima. „Asi by to chtělo méně nasávat, nějak rychle stárnete,“ vytrousil na Instagramu jeden z jejich sledujících. Narážel asi na fakt, že si Jitka dovolila dát na profil fotku, kde je neupravená a jednoduše taková, jak byla stvořena.

Právě to se nám na ní ale líbí. Nemá zapotřebí se schovávat za filtry, šminky a cokoliv jiného, ale klidně se před všemi ukáže v pěkně přirozeném módu. A podle nás se rozhodně nemá za co stydět a všechny škarohlídy by měla přehlížet a nevšímat si jich. Nesahají jí totiž ani po kotníky.

Komentáře

komentárů