Špičkový MINI ZADEČEK. Sandeva má postavičku jako lusk

Mladičká herečka se rozhodně nemusí v žádném případě bát jakékoliv kritiky na svou postavu, spíše naopak. V upnutém outfitu jasně demonstrovala svoji dokonalost.

SARA SANDEVA (20) je stále velmi mladou herečkou, ovšem už se dokázala zapsat do podvědomí veřejnosti. Není to jen díky seriálu Ulice, ale hlavně proto, že je díky svým jižanským kořenům velmi zajímavý a navíc zodpovědně pečuje o svou postavu. To jsme mohli vidět díky její poslední fotce na Instagramu.

Proto nemůžeme absolutně pochopit, že je nyní oficiálně opět sama, jelikož jí údajně fotbalista Sýkora odkopl jako balón. K vidění totiž byl po boku modelky Bezděkové. Faktem ale je, že si rozhodně nepolepšil. Sara je totiž mladší a krásnější, navíc má daleko větší potenciál.

Na druhou stranu je to možnost pro všechny chlapáky, kterým se líbí. Stačí ji jen něčím zaujmout, pozvat na rande a ruka může být v rukávu. Sice je mimořádně krásná, ale třeba právě čekám na toho, kdo čte tento článek. Je ale třeba tomu trochu pomoci a jít tomu naproti.

Komentáře

komentárů