Solaříková smyla šminky a odkryla svoji pravou tvář

Je teďka ve formě a proto cítí, že si něco podobného může v klidu dovolit. Tvář Patricie bez šminek nevypadá tak dobře, jako s nimi, ale platí o každé ženě na světě. Jaký je výsledek podle vás?

PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ (29) už je také ve věku, kdy by se měla pomalu usadit a začít přemýšlet nad založeným rodiny. Jenže, zatím stále nenašla toho pravého. Naposledy chodila s muzikantem Markem Fryčákem, ale ani to nevyšlo, takže se zase musí poohlížet nad jiným. Příznivců má ale hodně a vzhledem k tomu, že jí to nyní hodně sluší, si bezesporu může vybírat.

Po sérii sexy fotek přišla na jejím Instagramu změna. Fotka hezky přirozená, bez vylepšovadel a líčidel. To její fanouškové ve většině hodně kvitovali. „Není nad přirozenou ženskou krásu bez make-upu. Nádherné, Páťo. Moc ti to sluší,“ okomentovala její fotku na Instagramu jedna z fanynek.

My v redakci jsme se shodli na tom, že bychom se Páti nelekli, kdybychom se vedle ní po ránu probudili, takže je to v suchu. Některé holky holt tolik šminek nepotřebují, aby vypadaly dobře, některé zase ano, do té skupiny ale Patricie Solaříková určitě nyní nepatří…

Komentáře

komentárů