Smetana se na wellnessu ukázala bez šminek. Překvapila nebo spíše vylekala?

Tohle jsou vždy okamžiky, kdy člověk neví, zda raději nemá zavřít oči. Jak obstála bez make-upu Emma Smetana, líbí se vám?

EMMA SMETANA (29) se v minulém roce společně se svým partnerem Jordanem Hajem stali rodiči malé Marlene Lennon. Dcerka jim krásně roste, ale Emma do toho stíhá v pohodě pracovat, ale také si čas od času odpočinou, jako třeba na wellnessu, ze kterého samozřejmě postnula i nějaké ty příspěvky na Instagram.

Na jedné z fotek se dokonce ukázala taková, jaká je do opravdy, tedy bez zásahu všech chemických zkrášlovadel. Tohle jsou vždy pohledy, které všechny uvedou do reality. Díky nim si všechny ženy mohou uvědomit, že vlastně nejsou o nic méně krásné, že ty hvězdy českého, ale obecně často o světového šoubyznysu.

Smetana sice nevypadá vůbec zle, ale na druhou stranu žádná sláva to také není. Zase se ale musí ocenit, že podobnou fotku vůbec do světa pustila. Většina celebrit se totiž chlubí pouze dokonalými fotkami s tunou make-upu a hodinami úprav v photoshopu. Takže Emmo, za nás palec nahoru.

Komentáře

komentárů