Schicková oslavila Vánoce polonahá. Tak to má být

Takhle to prostě máme rádi. I když je venku zima a každý je radši doma, některým modelkám to nedá a jednoduše ukazují své parádní přednosti. Jednou z nich je i sestra jeden z nejvíce talentovaných českých fotbalistů současnosti.

Patrick Schick je velký borec a je dost možné, že po něm brzy sáhne velkoklub. Loni to sice tolik nevyšlo, protože ho nakonec Juventus nevzal, nicméně letos se to klidně může změnit. Sláva Patrika navíc ovlivňuje i jeho sestru, která díky tomu stoupá ke hvězdám.

Sice by KRISTÝNA SCHICKOVÁ ash nechtěla být takhle brána, ale nejde jinak. Faktem ale je, že je jako dívka hodně zajímavá a především zatraceně sexy. Ještě k tomu, když se ukáže u ozdobeného kaktusu polonahá a vystavuje v parádním výstřihu své vnady.

To je pak podobná paráda, jako když její bratr Patrik někomu vsítí branku. Ne, to nejde srovnávat. Sexy tělo jeo sestry je daleko lepší a bezesporu nás těší pohled na něj více, než jakýkoliv sport na světě. Takhle holka se totiž musí slíbit i slepému, přes to nejede vlak…

Komentáře

komentárů