Pořádně hluboký výstřih lákal k okukování. Tereza Fajksová se toho nebojí

Český ples o uplynulém víkendu nabídl spoustu podobně příjemných pohledů. Ve společnosti jsme po nějakém čase viděli také Terezu Fajksovou a musíme konstatovat, že mezi dalšími kráskami rozhodně obstála.

Není snadné se svou krásou prosadit v tak silné konkurenci. Když jste ale TEREZA FAJKSOVÁ (28), pak vám to jde poměrně snadno. Nejkrásnější žena planety s oblékla do šatů s hlubokým výstřihem a demonstrovala fakt, že je sice vynikající modelkou, ale také ženou, která má co ukazovat.

Některé její modelkovské kolegyně raději hrudník neukazovaly, protože moc nemají co, ale to není případ bývalé Miss Earth. Ta totiž opravdu jí a nebojí se o kalorických jídel. Jednoduše žije život, který sama chce a neničí se nějakými dietami, jako spousta jejích kolegyň.

„Teri opravdu nádherna a ty šaty krása. Moc krásná a nádherná. Moc ti to sluší,“ okomentovala fotku na Instagramu jedna z jejích fanynek a měla naprostou pravdu. Bílé šaty s hlubokým výstřihem byly přesné tím, co Tereza potřebovala na svou krásnou postavu navléknout…

Komentáře

komentárů