Peštová prý nemá ráda pozornost, je to ale pravda?

Tvrdí, že jí nebaví pozornost, média a zástupy lidí. Necítí se v tom dobře a vyhýbá se tomu. Na druhé straně ale sdílí fotky na Instagramu jako i život. Není to pokrytecké?

Naposledy Daniela Peštová (47) sdílela na Instagramu, jak se sluní na dovolené a vypadala při tom opravdu hodně spokojeně. To tedy moc nekorespondovalo s tím, co vytrubuje do médií. Nemá totiž prý ráda pozornost, nicméně spousta fotek na sociálních sítích je asi tím nejlepším způsobem, jak ji získat. Ještě k tomu, když má tolik fanoušků a ti se na její tělo nemohou vynadívat.

Navíc v poslední době sdílela i drahé šperky a doplňky. Možná ji tak baví virtuální společnost, ale straní se té osobní, to by také byla možnost. Na druhou stranu je ale jasné, že určitou pozornost a slávu má rozhodně ráda, ale to asi každá celebrita.

Holt je to chlubilka, která má moc ráda, když může ukázat, co nosí a přitom každý moc dobře ví, že to stálo hromadu peněz a nemůže se to normální člověk dovolit. Pak by ale bylo lepší, aby se zdržela komentářů na to, že chce být v pozadí a podobně.

Komentáře

komentárů