Ohnivá Ester Sátorová. Berdychu, ty klikaři

Sice na okruhu prohrává zápas za zápasem, ale tahle kočka mu pořád říká pane. Jak dlouho ale vydrží sledovat ústup svého manžela?

ESTER SÁTOROVÁ (25) je stále úspěšnou modelkou, která se ale musí smířit s tím, že její kariéra nezáleží tak moc na ní, jako na jejím partnerovi. Tím je totiž tenista Tomáš Berdych a právě on určuje celý jejich společný život. Ester poslušně s tenistou cestuje a sleduje jeho počínání na kurtech.

Berdych je ale už delší dobu hodně tenisově impotentní. Negeneruje dobré výsledky, jeho hra je silně průměrná a možná je jen otázkou času, kdy to Ester přestane bavit. Navíc je také možné, že jim brzy dojdou peníze. Jejich vysoká životní úroveň totiž něco stojí a Tomáš v poslední době do banku horentní sumy už nepřidává.

Každopádně to je klikař, protože tak krásnou manželku, jako má ona, moc dalších tenistů rozhodně nemá. Je tak jasné, že se po ní určitě jeho kolegové koukají a třeba s ní na dálku flirtují. Podlehne Ester některému z nich a skončí v jeho náručí? No, kvůli Tomášovi doufáme, že ne, ale stát se může vše…

Komentáře

komentárů