Ochotská jako panenka, ale hodně hubená

Opět je v kursu a využívá toho, dokud tomu tak je. Ochotská se oklepala z dalšího nevydařeného vztahu a míří opět hodně nahoru. V hlavní roli je znovu její fyzická krása, ale také šmrnc jako takový.

MICHAELA OCHOTSKÁ (33) ví moc dobře, že vždy mohla mít na každém prstu tucet mužů. Na druhou stranu, toho osudového zatím pravděpodobně nepotkala. Nebyl to dokonce ani Lukáš Rosol, se kterým má dítě a nevíme, zda to bude i její současný partner, po jehož boku se tak nějak stydí ukazovat.

Její Instagram ale značí, že je momentálně opravdu spokojená. Navíc se jí začíná dařit i v pracovním životě, jelikož přikládá jedno focení za druhým. Naposledy byla alá panenka a tento mód jí opravdu moc slušel. Měla by se tak bezesporu fotit častěji.

Sice už nemá tak bujný dekolt, jako tomu bylo dříve, ale zase nejde říct, že by neměla v oblasti hrudníku co nabídnout. Spíše naopak, když si vezme ucházející prádlo, tak to může být pořád její velká zbraň. Pořád je to ta žena, která je magnetem pro muže. Věk sice nezastavíš, ale v Míšině případě to asi ani není potřeba…

Komentáře

komentárů