Nohy až do nebe. To je Alice Bendová

No, jen se na to podívejte. Ta by klidně mohla díky své postavě dělat modelky. Nekončeně dlouhé nohy musí být magnetem pro oči všech mužů. Alici to opravdu moc sluší.

ALICE BENDOVÁ (44) je momentálně novou moderátorkou pořadu Paparazzi na TV Barrandov. Stala se tváří pořadu místo Kateřiny Kristelové, které už přestala být dobrá i na této televizi a evidentně tak naprosto upadá do zapomnění a žit bude jen ze slávy svého partnera Tomáše Řepky, což jí ale nejspíše vyhovuje.

Každopádně právě Alice je bezesporu daleko lepší variantou na pozici moderátorky tohoto pořadu. Je to totiž žena s přirozenou krásu a ne vybotoxovaná žena, která je bez filtru hodně nevzhledná a líbit se nemůže snad ani někomu takovému, jako je Tomáš. I když, jeho požadavky na ženy už asi nejsou co bývaly.

Dívat se ale na Bendovou je daleko příjemnější než na Kristelovou. Tak to je vždy bylo, je a bude. Katka teď doma asi musí pukat vzteky, protože se jí v poslední době vůbec nedaří a na co sáhne, to pokazí. Doufejme, že se už konečně pochopí, že je jako celebrita mrtvá a začne se tak i chovat…

Komentáře

komentárů