Neuvěříte, jaké místo si spisovatelka Bára Nesvadbová vybrala pro četbu knihy

Svoje obavy z potápění překonala spisovatelka Bára Nesvadbová a potopila se průzračné vody bazénu v Aquapalace Praha. Právě tady vzniká unikátní charitativní kalendář určený ve prospěch organizace Women for Women – projektu manželů Tykačových na pomoc matkám samoživitelkám.

„Z focení pod vodou mám trošku obavu, ale je to jedinečný zážitek. Já se věnuji jen práci pro Be Charity a Etincelle, v rámci neziskového sektoru. Ivanky Tykačové si převelice vážím, ona sama mi pomáhá s mými filantropickými projekty, tak je to takové vzájemné propojení,“ vysvětlila Bára Nesvadbová, proč pod vodou pózovala před objektivem podvodní fotografky Lucie Drlíkové.

Pod hladinu šla už také Lucie Vondráčková, Nela Boudová. Nezapomenutelný zážitek čeká i Martu Jandovou, Simonu Krainovou, Ivanu Jirešovou a další známé osobnosti.

Jak řekla Jana Skopová, manažerka charitativních projektů manželů Tykačových, kalendář Women for Women pro rok 2020 půjde do distribuce na podzim. „Lidé si ho pak budou moci koupit v Aquapalace Praha nebo přes náš web nebo e-shop a ještě řešíme i další distribuční síť.“

Foto: Herminapress


Komentáře

komentárů