Míša Štoudková odkryla své ňadro. Tohle focení se vážně povedlo

Léto je sice ještě daleko, ale mnoho celebrit momentálně tráví čas v teple, hezky u moře a na pláži. Jednou z nich je také Míša Štoudková, která navíc během jednoho focení odkryla své ňadro.

MICHAELA ŠTOUDKOVÁ (32) už je tak trochu modelkou veteránkou, řečeno v nadneseném slova smyslu. Ale je faktem, že ty nejlepší léta má za sebou. Na druhou stranu, její postava snad nikdy nebyla v tak luxusním stavu, jako tomu je nyní. Právě proto se můžeme kochat leckdy i fotkami s erotickým podtextem.

Jednu z nich přidala Míša na svůj Instagram poměrně nedávno. Byla na ní bez podprsenky a tak se nám naskytl pohled na její odkryté ňadro. To samozřejmě maximálně potěšilo všechny její fanoušky, kteří se logicky nemohou na její tělo vynadívat.

Zda už má Štoudková konečně přítele nebo ne, nám není známo. Každopádně ho veřejnosti ještě neukázala, takže stále mohou všichni muži, kterým se líbí, živit naději, že tuhle luxusní kočku jednou budou mít v posteli. Největší šanci samozřejmě mají fotbalisté, protože právě na těch Míša vždy ujížděla…

Komentáře

komentárů