Lucie Bílá se má jako v bavlnce. Radek ji nosí na rukou

Už je to tak a ne jinak. Radek Filipi doslova a do písmene nosí svou partnerku, Lucii Bílou, na rukou. A dost mu to sluší.

„Jenom malé upřesnění. Nosím její jméno vytetované na jedné ruce. Mám ho tam někdy od loňského roku a teď nedávno jsem dolaďoval i nové tetování. Samozřejmě Lucka byla mým prvním kritikem, ale nebrblala a naopak mi ho schválila,“ s úsměvem vysvětlil Radek a předvedl esteticky ztvárněné malby na své ruce. A laika zaujal i neustále propracovanější biceps. Kdo omrknul jeho parametry určitě předem politoval případného nepřítele zamilovaného páru.

Lucie Bílá s partnerem dorazili ruku v ruce a občas i pusu k puse na křest knihy Příběhy Ježíškových vnoučat do jednoho ze studií Českého rozhlasu. A zatímco Radek přihlížel z povzdálí slavnostnímu aktu, Bílá se spolu s dalšími zainteresovanými zhostila role kmotry.

„Víte, mám ráda věci, která mají smysl a jsou tedy užitečné. A tenhle projekt, který je určen dříve narozeným a opuštěným lidem v domovech důchodců užitečný rozhodně je a přinesl splnění vánočních přání tisícům seniorů. Já jsem přispěla svou trochou do mlýna tím, že vyrábím z korálků růžence a andělíčky a prodávám je mj. na svých koncertech. To, co vydělám, jde beze zbytku na charitu a konkrétně na nákup invalidních vozíků, kterých jsem už koupila sedmnáct. Pro Ježíškova vnoučata to loni byly vozíky čtyři. A určitě nebudou poslední,“ informovala zpěvačka.

A co jí čeká v nejbližší době? Jak prozradila, ještě týden si dá volno, protože vystupovala až do Silvestra a bude se tedy věnovat zaslouženému odpočinku. Ale rozhodně ne „gaučingu“.

„Bude to aktivní volno, takže budu zase vyrábět ony andělíčky a růžence, což mě strašně moc baví a lidem se to líbí. Navíc pozvolna se blíží Valentýn, takže je to i tip pro zamilované a pro mě zase příležitost dát výtěžek opět na dobrou věc. No a pak čeká Sestra v akci, Carmen, řada dalších projektů a chystám i nové cédéčko,“ dodala Lucie Bílá a šla se opět na chvilku zachumlat do náruče ke svému Radkovi.

Foto: Herminapress

Komentáře

komentárů