Krvavý šrám. Co se to proboha Geislerové stalo?

Přivodila svým fanouškům skutečně velký šok. Ester Geislerová se totiž na Instagramu objevila s nehezkým krvavým šrámem na tváři. Kdo jí ublížil a proč to udělal nebo co se vlastně stalo?

ESTER GEISLEROVÁ (34) tak trochu celý život žije ve stínu její sestry Aňi. Ta vždy byla úspěšnější a krásnější herečkou a nebylo to vždy pro Ester snadné. Na druhou stranu se s tím vždy uměla popasovat dobře a několik zajímavých filmových rolí si ve své kariéře také dokázala střihnout.

V poslední době je hodně aktivní na Instagramu a díky tomu jsme si mohli všimnout, že skončila s krvavým šrámem na obličeji. Naštěstí to ale bylo “herecké” zranění, které patřilo k její roli, takže jsme si moc oddychli, že jí v reálu vůbec nic nestalo a je v pořádku.

Zrzavé herečce se v posledních měsících zadařilo zhubnout a vylepšit si svoji postavu. Díky tomu v kráse začala lehce konkurovat své sestře. Dalo by se dokonce v pohodě tvrdit, že Ester nyní vypadá nejlépe ve svém životě. Nám v redakci se dokonce začala líbit natolik, že jsme ji začali sledovat na Instagramu a to je co říct…

Komentáře

komentárů