Kristýna Kubíčková: S kým strávím letní dovolenou? To se uvidí…

Je po nedávném rozchodu se zpěvákem Vojtou Drahokoupilem, ale chmury do tváře jí to nepřineslo. Jak říká, co je pryč, je pryč a nemá cenu truchlit. S bývalým partnerem se občas vídají, komunikují spolu, a jak tvrdí jsou přáteli. Nic víc, nic míň. Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková má práce nad hlavu a na zabývání se minulostí nemá čas.

„Mám toho docela dost. Chodím módní přehlídky, dělám influencera na sociálních sítích, mám také za sebou kurz na vizážistku, takže když jdu fotit mám výhodu, že se mohu upravit bez cizího přičinění,“ s úsměvem uvedla Kristýna.

To ale zdaleka není vše. Něco nového, netradičního chystá. „No, je to zatím v myšlenkách, ale snad by to mohlo v budoucnu klapnout. Mám v plánu otevřít studio, a jelikož jsem i vystudovaná cukrářka spojila bych sladké s krásou. Bylo by to místo, kde by se dalo koupit módní oblečení, k tomu by byl dortík a kafe a samozřejmě i nalíčení,“ svěřila se „misska“.

Blíží se pomalu doba letních dovolených, takže kam a s kým Kristýna vyrazí? „Kam ještě nevím a s kým také ne. Jsem single, takže se uvidí. A když nebude parťák, tak ráda vyjedu někam s kamarádkou nebo rodiči,“ dodala Kristýna Kubíčková, kterou jsme zastihli v ateliéru známého fotografa Jakuba Ludvíka. Na doporučení svého kamaráda Pavla Plecháče se tu nechala nafotit do jeho chystané knihy. A jaká to bude?

„Bude to takový průřez mou dosavadní třicetiletou tvorbou, tedy nabídne 560 fotek lidí, kteří stanuli před mým objektivem. Kdo si ji koncem roku nebo začátkem příštího, kdy vyjde koupí, najde tam černobílé snímky z mých začátků i současnosti, tedy i fotku Kristýny. Chybět samozřejmě nebudou třeba známí bardi jako třeba Boris Rössner, Stella Zázvorková, Svatopluk Beneš a mnoho dalších a také součastní herci či zpěváci. Makám na ní poctivě, probírám archiv a samozřejmě doplňuji i současnost, tak snad všechno klapne a knížka se bude líbit,“ prozradil Jakub Ludvík a pustil se do focení svého nového „missího“ objektu.

Foto: Herminapress

Komentáře

komentárů