Kristelová se zase vystavovala. Tohle už vidět nechceme

Máme to toho tak akorát dost. Denně desítky Instastories a snahy pořád ukazovat svou krásu. Jenže, kde krása není, tam ani stovky postů denně jednoduše nepomohou. Kristelová by už konečně najít soudnost.

KATEŘINA KRISTELOVÁ (38) trpí utkvělou představou, že je krásná a každý se musí jejím tělem kochat. Krásná je ale nejspíše je pro Tomáše Řepkou a pár oddaných fanoušků, které trpí syndromem růžových brýlí. Soudný člověk nikdy nemůže tvrdit, že je krásná, protože to opravdu není pravda.

Kde je totiž vlastně ona krása, na zbotoxované puse? No, tam asi ne. K tomu všemu je z fotek patrné, že vytvarovaný zadeček také moc nemá, spíše ho nemá vůbec. Takže její krása je  maximálně na hrudníku, ovšem tu vytvořil plastický chirurg, takže také žádné terno.

Kristelová se sice chvástá, že je pro ní rodina na prvním místě, ale moc času jí ve finále nevěnuje. Práce a Instagram jí totiž zabírají prakticky všechen čas a nedivili bychom se, kdyby i ze spaní měla někdy nutkání točit vše okolo na svůj mobil. Holt už je tím internetovým světem tak zdegenerovaná, že asi neví, co dělá…

Komentáře

komentárů