Kovandová nafotila snímky, kde vypadá jako dvojnice Victorie Beckham

Tak tady je to jasné. Lucie Kovandová se snaží vypadat jako manželka slavného fotbalisty a musíme uznat, že v tomto případě se jí to celkem povedlo. 

LUCIE KOVANDOVÁ (24) nikdy neměla potřebu snažit se vypadat jako někdo jiný, ovšem s přibývajícím věkem podobné touhy možná pomalu přicházejí. Krásná a stále mladičká brunetka se totiž nechala nafotit ve stylu alá Victora Beckham. Ta podoba je dokonce taková, že by se dalo říct, že jsou dvojnice.

Holka, co přespala u Jágra, ovšem na sociálních sítích pravidelně sklízí mnoho úspěchů. Především ale za fotky, kde odkrývá svůj zadeček nebo prsa. Třeba nedávno, k novému roku vystavila na odiv právě své pozadí a v tomto případě to byla trefa do černého – má totiž zadeček jako dva česnečky.

Podle mnohých to Kovandová má jednoduše v sobě a je pravděpodobné, že jako modelka má před sebou ještě mnoho plodných let. Má totiž výhodu v tom, že stále vypadá velmi mladě. Dost možná tak může jít ve šlépějích Verešové nebo Peštové, u kterých to často vypadá, že vynalezli elixír mládí.

Komentáře

komentárů