Kobzanová zpátky ve formě. Vypadá jako kdyby žádný porod nebyl

Bývalá modelka Diana Kobzanová je opět zpátky ve formě a její postava vypadá takřka dokonale. Přitom ještě nedávno měla v bříšku miminko. Jak jen to dělá?

DIANA KOBZANOVÁ (36) už je dvojnásobnou matkou a trochu to uškodilo české hokejové reprezentaci. Její partner Michael Frolík totiž díky porodu své partnerky neodcestoval do Dánska a nepomáhá našim borcům na Mistrovství světa, kde se po letech pokoušíme o zisk medaile. Chtěl být své rodině na blízku a to se dá celkem pochopit. Zda to ale bylo
jeho rozhodnutí je těžké odhadovat.

O Kobzanové se totiž tvrdí, že je pořádná semetrika a své partnera moc dýchat nenechá. Na druhou stranu je alespoň krásná a má pár týdnů po porodu opět zpátky svoji parádní postavu. Člověk by až pochyboval o tom, jestli byla těhotná ona a ne třeba nějaká její tajná kamarádka. Holt už ví, jak na to.

„Tři týdny po porodu? A kde máš poporodní bříško,“ diví se jedna z jejích fanynek. „To je tak nespravedlivé,“ komentuje další sledující. Holt některé ženy to tak mají, nechají všechna kila navíc v porodnici a pak jim stačí pár dní a svoje tělo dostanou do bývalé formy. Je ale potřeba pro to něco udělat a ne jen doma ležet a jíst sladkosti.

Komentáře

komentárů