Kerndlová vystrčila prsa se zajímavou otázkou

První den v roce a hned to přišlo. Tereza Kerndlová je hezky vystavila na odiv, sice ne celé, ale i ta část, kterou odkryla, bezesporu stála za to. A samozřejmě, jak u ní zvykem, následovala i nějaká ta slova.

TEREZA KERNDLOVÁ (31) má soukromý život hodně vysoko ve svých prioritách, chce si ho chránit a nechce nikoho nechat se v něm rýpat. Každopádně, že by byla nějak neviditelná, hlavně na sociálních sítích, to se moc říct nedá. Na druhou stranu v této době by se jednalo o naprosto nelogický krok.

Už vůbec v jejím případě, kdy hodně záleží na tom, co sdílí a jak sdílí. Skvěle fungují sexy fotky a výhodou Terezy je fakt, že je sexy snad na každé fotce, kterou vyfotí. Opravdu je to nádherná žena, kterou obdivují snad všechny muži světa.

Naposledy se na svém profilu zeptala, jak si její fanouškové užili první den v novém roce. K tomi přidala fotku s pořádným výstřihem a lajky se začaly sypat jako o život. Hotl takhle holka to s fanoušky umí a pokud bude i nadále vypadat takto skvěle, bude to pokračovat ještě hodně dlouho.

Komentáře

komentárů