Kalousová vystavila na odiv svoji dokonalou postavu. Tohle by šlo..

Patří bezesporu k modelkám, o kterých u nás není tolik slyšet. Pozornost by si ale zasloužila daleko více, než věština jejich vrstevnic. Však se sami podívejte a o našem názoru se přesvědčte.

ANDREA KALOUSOVÁ (20) je stále velmi mladičkou dívkou, která v minulosti randila také s Leošem Marešem. Nyní se ví o tom, že má v posteli známého podfukáře Kazmu, takže opět notoricky známou postavu. I tak ale jako modelka tolik popularity nemá, nicméně bezesporu jí má více, než v případě, že by nikdy s nikým známým nebyla.

Mnoho lidí by asi těžko pochopilo, že chodí s někým, jako je Kazma. Podle Kalousové je ovšem doma úplně jiným člověkem. Tomu bychom asi věřili, protože pokud by tomu tak nebylo, asi by s ním žádná žena s mozkem být nemohla, je to totiž na veřejnosti pořádný blázen.

Andrea se ráda vystavuje na Instagramu a nutno podotknout, že my muži moc dobře chápeme, proč byla v posteli Leoše Mareše nebo Kazmy. Je to opravdu pořádná kost, která má hodně co nabídnout. Má totiž luxusní postavu a ještě příjemný sexy obličej – to je kombinace, která pro muže znamená jednoznačně to nejlepší…

Komentáře

komentárů