Josef Kůrka a Bára Mottlová: Jak to spolu mají?

O vztahu fitness trenéra Josefa Kůrky, Muže roku 2016 a sličné herečky Bára Mottlové si už cvrlikají i vrabci na střeše. Přesto pár stále mlží a jenom oni dva vědí, jak to spolu mají. Co je tedy oba přivedlo „na palubu“ luxusní vyhlídkové tramvaje T3 coupé, kde se křtila nová kolekce spodního prádla DMXGEAR Essential?

„Dostal jsme nabídku, stát se tváří nové kolekce. Přijal jsem ji velice rád, protože prádlo DMXGEAR nosím, hlavně do práce. Nechci dopadnout jako někteří kluci v mém fitku, kteří jsou občas po cvičení odření zrovna v těch nejchoulostivějších partiích, „uvedl urostlý Pepa, jemuž prádlo sedlo jako ulité.

Herečka a zpěvačka Bára Mottlová okukovala Pepovo spodní prádlo okem zkušené ženy. Jak je na tom herečka s nákupem pánského spodního prádla?

„Nejraději kupuji trhlé trenýrky, čím jsou víc crazy, tím lépe. Víc se mi na chlapech líbí prádlo s nohavičkou, než takové vykrojené „slipánky“. Ale když má někdo tělo jako Pepa, je to krásné i bez toho prádla. Většina žen si bude Pepu představovat spíš bez trenek, on je takové velké lákadlo,“ smála se Bára.

A jak to tedy funguje mezi Pepou a Bárou? Jsou milenci nebo stále jenom blízcí kamarádi?

„S Pepou nás spojuje společný humor, dobrý pohled na svět a jako kamarádi se máme moc rádi. Pepa mne inspiruje také ve cvičení a zdravém životním stylu. Jsme jen přátelé,“ rozhodně tvrdila Bára Mottlová.

Foto: Herminapress


Komentáře

komentárů