Jandová přiznala, že šidí své fanoušky

Tak to se podívejme, většina celebrit spíše zatlouká, ale Marta je z trochu jiného těsta, ta to klidně řekne narovinu. Právě proto má možná tolik fanoušků, kteří ji zbožňují.

MARTA JANDOVÁ (43) už působí ve světě hudby velmi dlouho a je jasně znatelné, že sdělila obrovský talent po svém otci Petrovi. Právě s ním vždy měla a má velmi dobrý vztah a vypadá to, že se to nezmění. Holt si rozumí nejen lidsky, ale hlavně i ve stránce životního poslání. Petr totiž svůj život věnoval a stále věnuje hudbě, tou je ale posedlá i Marta.

Dokonce před časem poslala svého muže na mateřskou dovolenou, aby se mohla vrátit na scénu. Nebojí se navíc být i upřímná, třeba u jedné fotky na Instagramu klidně přiznala, že využila filtr a právě proto je její obličej tak dokonalý. No, není dobře, že zrovna v tomto případě kápla božskou? Podle nás ano, předešla možným kritickým komentářům.

Na druhou stranu, kdo by jí mohl vlastně kritizovat? Marta si nikdy nehrála na žádnou modelkou, ale i tak má postavu, kterou má většina mužů moc ráda. Ženské tvary jsou totiž tím, co v poslední době trochu na scéně chybí. Každá žena chce být totiž dnes hubená a dokonalá a to je možná trochu škoda.

Komentáře

komentárů