Jágrova neteř vystavila své sexy tělo na odiv. Takhle se vítá osmašedesátka

Jarda Jágr je zase zpátky v Čechách a to se musí řádně oslavit. Nejprve se ukázala spoře oděná Lucka Kovandová a teďka také neteř samotného hokejového boha. Jak se vám líbí?

PAVLÍNA JÁGROVÁ je úspěšnou českou bloggerkou, ale popularitu má hlavně díky tomu, že je neteří samotného hokejového boha Jaromíra Jágra. S tím měla vždy dobré vztahy, které se sice trochu narušili s příchodem Veroniky Kopřivové, ovšem i to si za tu dobu tak nějak sedlo.

Sice nikdy nebyla tou bloggerkou, která by se na svém instagramovém profilu nějak odhalovala, ale co není, může být a vlastně už tak nějak je. V rámci jedné kampaně totiž své tělo ukázala pouze v podprsence, pod kterou navíc její vnady značně prosvítaly, takže díky mužské fantazii můžeme vidět skoro vše.

Pavlína sice nemá na hrudníku žádnou velkolepou výzbroj, ovšem koukat se na její tělo rozhodně dá. A s tím souhlasí i její odběratelé na Instagramu, kteří jí obdarovali stovkami liků a také pozitivních komentářů. No, je vidět, že se nachází v parádní formě a bezesporu má co ukazovat a je jedno, že nemá trojky…

Komentáře

komentárů