Drží si je v ruce. Odvaha Konvičkové nezná mezí

No, že by měla postavu modelky se teda říct rozhodně nedá, ale na druhou stranu má jejich sebevědomí. Markéta si je vědoma svých nedostatků, ovšem nebojí se ukazovat své tělo a to zasluhuje obdiv.

MARKÉTA KONVIČKOVÁ (23) šla skoro do naha a to tak trochu rozdělilo její fanoušky. Polovina má pocit, že to jsou krásné fotky, další polovina zase cítí, že má na víc, než se svlékat a ukazovat své tělo. Pravdu asi mají oba tábory. Každopádně je jisté to, že v tomto případě se Konvičkové moc do očí koukat nejde.

„Není to škoda? Za mne máte mnohem na víc oblečená, než dělat takovéto fotky,“ okomentovala snímek jedna z jejích fanynek. Markéta jí ihned odepsala, že vlastně o nic nejde, že to bude jen v časopise. Fanynka ale opět kontrovala tím, že stále jde o nahé tělo.

Každopádně proč něco podobného nenafotit a podívat se na to za pár let. Podobné snímky pak každou ženu potěší a ukážou ji, jak skvěle v minulosti vypadala. Rozhodně se nedá říct, že by Markéta nafotila něco, co by bylo nějak hanlivé nebo vulgární, spíše naopak to je decentní a příjemné na pohled…

Komentáře

komentárů