Borhyová jako obrázek. Jak to dělá, že je stále krásnější?

Je to až neuvěřitelné. Zraje jako víno a přitom má za sebou tak těžké životní momenty. Lucie je ale překonala a nyní je ve snad ještě lepším stavu, než před nimi. Jaké je její tajemství?

LUCIE BORHYOVÁ (39) nás nepřestává překvapovat. Už to s ní mnohokrát během jejího života vypadalo špatně, ale vždy se z problémů dokázala parádně vyhrabat. Dokonce si dovolíme tvrdit, že v současné době vypadá vůbec nejlépe ve svém životě. Však se podívejte na fotky v naší fotogalerii a dáte nám za pravdu.

Krásná moderátorka večerního zpravodajství měla celý život tak trochu smůlu na chlapy. Nevyšlo jí to třeba ani s Michalem Hrdličkou, který si nyní užívá s Karolínou Plíškovou, ale i přes to, že má právě s Lucií dítě a to je samozřejmě bude spojovat do konce života.

Teď je ale opět díky lásce šťastná a je to na ní skutečně pořádně vidět. Však si stačí projít její Instagram a bezesporu nám dáte za pravdu. Borhyová si navíc hodně věří a moc ráda se v poslední době fotí. Některé snímky se navíc zatraceně podařily a jsou leckdy i moc sexy…

Komentáře

komentárů