Borhyová fotí nový kalendář. Co že je v hlavní roli?

Už je to tady, jen začal Nový rok a sexy moderátorka TV Nova do toho jde hezky po hlavě. Ví moc dobře, že vypadat skvěle nebude navždy a proto začíná fotit další kalendář. Co je hlavní náplní tentokrát?

Všichni víme, že její výzbroj v oblasti hrudníku není zrovna skromná. Na druhou stranu LUCIE BORHYOVÁ (39) nabízí ve svém věku daleko více, než jen svoje nárazníky. Je totiž sexy sama o sobě a navíc disponuje charismatem, který známe z jejího moderování Televizních novin. Obecně patří v rámci této činnosti k nejvíce oblibeným v rámci všech TV stanic.

Lucie se fotí velmi ráda až je to paradoxní, protože dříve tak vztřícná vůdči fotografům nebyla a dokonce bychom neřekli, že měla takové sebevědomí. Paradoxem je, že vlastně v sebe samu začala nejvíce věřit po tom, co jí odkopl aktuální snoubenec Karolíny Plíškové Michal Hrdlička.

Borhyové to ale přejeme, nejen sexy kalendář, ale také její současnou lásku. Bezesporu není moc žen v českém šoubyznysu, které by si toho tolik prožily a měly takovou smůlu na partnery. Tak snad už Lucka bude mít do konce života jen a jen štěstí…

Komentáře

komentárů